Logo školy
Znak města

Aktuální informace

Hezké prázdniny!

Děkuji všem žáčkům a především pak Vám, rodičům, za kytičky a dárečky. Moc mě potěšily. Všem přeji hezké prázdniny, hodně odpočinku a načerpání nových sil do dalšího roku. Děkuji také za Vaší spolupráci během školního roku. A jak stále řílám - Bez Vás, rodičů, bez Vaší pomoci by to prostě nešlo. :-)  

 

Školní týden 25.-29. 6. 2018

Pondělí - učíme se normálně, do 13:35. Přineste si ale učebnice. Učebnice zkontrolujeme, ohodnotíme stav a případně vyčíslíme položky k zaplacení za ztracené či zničené učebnice.

Úterý - třídnické práce, dostanete učebnice nové. Podepíšeme, atd.  Začneme zvelebovat třídu na další rok. Konec výuky ve 12:30.

Středa - třídnické práce, od 10hod kino. Konec ve 12:30.

Čtvrtek - třídnické práce. Sportovní vyžití a zmrzlina??? Zmrzlina - jak chcete vy... konec ve 12:30.

Pátek - vysvědčení, desky s sebou, konec kolem 8:50.

Školní týden 18.-22.6.2018

Celý týden se normálně učíme.

Vybíráme 50 Kč na kino (v posledním týdnu).

Vybíráme peníze na fotky. Cena dle počtu kusů. Společná 30Kč, malá 15 Kč (jednotlivci a skupinky).

 

POZOR!!! na výlet repelent (máte-li) a odhlásit oběd na pátek!!! 

INFO K VÝLETU

Výlet čtvrtek - pátek (7.- 8.6.2018). Žáci přijdou do školy se školní taškou a učením:-) + sbalený batůžek na výlet. Odjedeme po obědě. Tašky si necháme ve škole (ve třídě). V pátek si je vyzvedneme. (Myslím, že by to takto mohlo být.) Ten, kdo nechodí na obědy, svačinu s sebou. Vyrazíme autobusem, zbytek dojdeme pěšky. Nazpět obdobně. Výuka bude jen 4 hodiny. Odjezd ve 12:40.

Co s sebou?  pohodlné boty, pokrývku hlavy, oblečení, hygienické potřeby, lahev s pitím na cestu. Finanční obnos - na zmrzku. Pitný režim, jídlo... je v ceně pobytu. SPACÁKY NE!!!!!!! zbytečně to potáhnete. PLAVKY??? nevím, zda-li bude možnost. Kdo užívá léky, tak léky a na lístečku dávkování atd.    KARTIČKU POJIŠŤOVNY, POPŘ.KOPII

Návrat? upřesníme, ale nejspíše v pátek kolem 17:15hod na autobusové nádraží. 

Rodiče prosím, aby byli v případě potřeby dostupní na svých telefonech.

NAŠE TŘÍDA

Doufám, že to nezakřiknu, ale v současné době je v naší třídě vše tak, jak má být. Děti se snaží, učí se, v hodinách pracují, nejsou na ně žádné stížnosti. Vztahy ve třídě jsou teď klidné, hodiny pohodové, na všem se umíme domluvit. I paní uklízečka nás chválí za pěkně uklizenou třídu. Konečně jsme se také dostali na změnu nástěnek ve třídě. Máme to veselejší. Čeká nás červen, bude to ještě dřina, ale pevně věřím, že to dotáhneme do zdárného ukončení 6. třídy. Děkuji Vám, rodičům, protože je toto především Vaše zásluha, neboť ve Vás vždy najdu oporu a společně, Vy a my (škola), dáváme dětem mantinely, které potřebují.    Děkuji.  

 

Vybíráme 30 Kč na foto třídy + 15 Kč/ks (na skupinky, dle toho, jestli se Vaše dítě chce fotit s kamarády) - nosit, co nejdříve!!!  Děkuji

Info ohledně výletu zašlu do pátku.

 

FOCENÍ

Fotíme se ve čtvrtek 31.5. - 4.vyučovací hodinu. Fotky skupinek jen v rámci třídy.  Cenu fotky ještě nevím. 

Vybíráme 30Kč na představení v kině.  Představení se bude konat v pondělí, tj. 14.5.2018.  Peníze noste nejlépe do pátku 11.5., popř. do 14.5. (jako nejnutnější variantu).  Děkuji.

 

Info k výletu

viz. info pro holky a kluky

platit budeme až na místě, vybíráme sice již teď, ale termín je až do 7.6.2018 (čtvrtek, den odjezdu).  Děkuji.

Zámky

Na pondělí 23.4.2018 visací zámky ke skříňce.  Děkuju.

Výlet 2018 

Vážení rodiče, na rodičovské schůzce jsem Vás informovala o školním výletě. Výlet si žáci sami odsouhlasili, chtěli někde přespat, mít volnější režim a užít si ho. Vyšly jsme jim s paní učitelkou Krčilovou vstříc, dle jejich přání. Výlet není zrovna levný... To leží na srdcích Vašim dítkám. Cena za celý výlet je 450 Kč. V ceně je doprava, ubytování, večeře, snídaně, svačina, oběd a po celou dobu pitný režim. My se prakticky o nic nestaráme. Ubytování je v chatkách. Jedná se o RC Želivka (můžete se podívat na internet). Zvažte prosím tedy Vaše finanční možnosti a proberte s Vaším dítětem jeho účast na výletě. Výlet jsme zamluvily, ale pokud nebude dost zájemců, co nejdříve ho zruším. V pondělí na třídnické chvilce se dětí zeptám, kdo tedy pojede.  Děkuji. 

Pátek 20.4.konec výuky 13:15.

Poděkování!

Děkuji všem rodičům za účast na třídní schůzce. Velice děkuji za Vaši trpělivost při čekání (nemalém). Jsem ráda, že naše spolupráce nese své ovoce. Velice si vážím Vaší podpory, protože bez ní se ve škole prostě neobejdeme.  

 

Pomůcky do 7.třídy - na pomůcky a sešity vybíráme 250 Kč.

POZOR ZMĚNA!!! RODIČOVSKÁ SCHŮZKA BUDE PROBÍHAT OD 15:30 DO 17:30 (z důvodu školení).  Děkuji.

RODIČOVSKÁ SCHŮZKA

STŘEDA   18. DUBNA od 15 hodin - 17 hodin. 

Schůzka bude probíhat individuálně (s ohledem na soukromí každého rodiče a žáka) Program: základní infomace, připomenutí, školní výlet, prospěch a chování.

K dispozici budou samozřejmě také další vyučující.                                                                                                                      Děkuji.

Třídnická chvilka

Prosím všechny, aby přišli v úterý 3. dubna na třídnickou chvilku. Přijďte nějak lehce po půl osmé. Prosím o rozšíření mezi žáky, kteří nechodí na naše stránky. Účast je povinná.                                                      Děkuji a hezké Velikonoce. 

 

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

17. března se na naší uskuteční Den otevřených dveří. Akce proběhne od 8:05 a bude končit cca. ve 12 hodin. Žáci jsou povinni se akce zúčastnit (30.4.bude pak ředitelské volno). Pokud někdo nebude moci (nemoc, rodinné důvody), svou neúčast musí rodič řádně omluvit do ŽK.   Děti ten den mohou jít na oběd do jídelny. Oběd je ale nutno přihlásit - seznam si napíši ve třídě během tohoto týdne a obědy nahlásím do jídelny.

Zároveň Vás všechny na tuto akci srdečně zveme! mail  

Ředitelské volno a jarní prázdniny

Od 22.-23.2.2018 ředitelské volno a jarní prázdniny do "4.3."  Do školy jdeme v pondělí - 5.3.2018.

Kulturní pořad - Polsko - 7.3.2018 od 8:15  kino

Vstupné: 60Kč

Vybíráme 42Kč, z fondu bude využito 18Kč, tím je školní fond  0Kč.

Hezké prázdniny všem!

 

 

Vážení rodiče,

pokud se ve škole stane cokoliv, s čím by Vaše dítě mělo problém, starosti, apod., neváhejte a kontaktujte mě (telefonní číslo máte). Nevadí mi, když zavoláte kdykoliv během dne (ráno, večer, víkend...) - pokud telefon nezvednu, budu se snažit zavolat zpět (co nejdříve to půjde). Jsem ráda za každé včasné upozornění (i na sebemenší problém).                                      Děkuji za Vaši spolupráci.  

Milí rodiče, Výsledek obrázku pro vánoční zvoneček 

děkuji Vám za Vaši spolupráci během roku 2017 a přeji Vám příjemné prožití svátků vánočních a do Nového roku 2018 hlavně hodně zdraví, štěstí a radosti z Vašich dětiček.   

                                                                                                                                          Helena Kahounová

 

 

 

Výuka ve vánočním týdnu

pondělí - středa    dle rozvrhu

čtvrtek - Projektový den (naše třída a VI.D= soutěže v deskových hrách)

​pátek - Vánoční den ("Zpívání na schodech", procházka, hry, dárečky, film). Konec výuky nejspíše ve 12hod (upřesníme).

  

Prosím o omluvenky v žákovské knížce do tří dnů po příchodu do školy. Nedodržení termínu je dle školního řádu důvodem k udělení Důtky ředitele školy.                  Děkuji.

 

V pondělí (11.12.) půjdeme do kina. Začátek 8:15.

Třídnická chvilka od 7:30. smiley

 

Vážení rodiče,

ve třídě se nám začaly ztrácet věci. Začalo to sušenkami, poté bonbóny, peníze (2x), perníček. Bohužel ani přes naši snahu se nepodařilo vypátrat, kdo věci bere. Těžko někoho obviňovat. Ale pevně doufám, že dneškem se tyto události uzavřely a nebude se toto již opakovat. V případě opačném bychom situaci řešili s vedením školy a s Vámi, rodiči. Ale pevně věřím, že vše již bude dobré.

Prosím, poučte děti, aby si na své věci dávaly pozor, nenechávaly je v penálech, na lavici apod. Cenné věci mohou dát ke mně do stolku (ten zamykám).

​Děkuji.                       

  

   

 

   V případě e-mailového kontaktu využijte, prosím, raději e-mailovou adresu:     kahounovahelena@seznam.cz  

  

FOND A PŘEDSTAVENÍ V PROSINCI

11.12. PŮJDEME DO KINA NA PŘEDSTAVENÍ ZUŠ.  VSTUPNÉ: 30KČ

12.12. PŮJDEME DO KINA NA DALŠÍ PŘEDSTAVENÍ. VSTUPNÉ: 30TOTO PŘEDSTAVENÍ NEBUDE

Ve fondu je 53 Kč. BUDE POUŽITO NA PŘEDSTAVENÍ.  ZBYTEK:  23

Ve škole v rámci OV probíhala zkouška svatby. Žáci si vybírali na občerstvení 5Kč. Někteří žáci nezaplatili spolužačce tuto částku. Částka bude vyplacena z fondu. Kdo zaplatil nebo chyběl, dostane 5Kč nazpět.

Ve fondu bude 18Kč.

 

    

Děkuji všem rodičům za příjemné rodičovské setkání.

Děkuji za řádné omlouvání dětí, za řešení každé vzniklé situace, za zpětné reakce...  smiley

 

 

Třídní schůzka   15.11.2017 od 15 hodin ve třídě VI.B

(společné, asi 15minut,

pak individuálně u každého vyučujícího)

Prosím rodiče, aby podepsali v ŽK stranu 2.

    

Fond ke dni 31.10.2017    54Kč

počáteční stav  111Kč

- 50 Kč představení o Vietnamu

- 7 KČ desky a folie na Čtenářské dílny

--------------------------------------------------- = 54

Vyúčtování GO kurzu a třídní fond

z GO kurzu zbylo: 111 Kč na žáka 

​V pondělí 30.10. jdeme 3.a 4.hodinu do kina na představení o Vietnamu. Cena 50 Kč (zaplatíme z GO kurzu, kdo nepůjde- tj.nemoc, rodinné důvody, ten bude ve fondu peníze mít v celé výši).  

 Třídní fond

​U každého žáka budu evidovat, kolik má z fondu vyčerpáno. Pokud se něčeho nezúčastní, peníze mu tam samozřejmě zůstanou. 

​Ke dni 25.10.2017 mají všichni žáci 111Kč.

 

Co je dobré, co zlepšit?

 • Zlepšilo se nám přebírání ovoce. Žáčci už "nervou" donášejícím ovoce z krabice, ale pěkně počkají, až jim ho poslední hodinu rozdám :-)
 • Už snad každý trefí do správné učebny :-)
 • Omlouvání z výuky je také velice dobré, a to díky rodičům, taktéž omluvenky bez potíží :-)
 • Jsme přesazeni, snad ustane to "místní" breptání, vzadu máme více místa a někteří sedí sesazeni po čtyřech :-)
 • Uklízíme třídu :-)
 • Pomalu si zvykáme:-)

 Co zlepšit?

 • ​Příchody z TV, především na AJ :-)
 • Nečmárat na tabuli :-) Budeme platit náplně...
 • V úterý a ve čtvrtek zvedat židle po 4.hodině (tj.před TV).
 • Nehádat se spolu (jen někteří).
 • Nosit knížku na Dílnu čtení.
 • ​Obměnit nástěnku :-) yes
 • POKUD MÁ NĚKDO NĚJAKÝ PROBLÉM, PŘIJDE ZA MNOU, NEBUDE SE HÁDAT APOD.   wink

 

 

 

 

Literatura tak trochu jinak...zkusme to spolu

V rámci rozvoje Čtenářské gramotnosti (projekt, do kterého je naše škola zapojena) si každý žák přinese knihu, kterou čte, popřípadě knihu, kterou bude číst wink 

V pátek, 20.10., začne naše první Dílna čtení.

Na tento den je třeba knihu již mít ve škole.  

 

Odevzdávejte souhlasy s informacemi. Stále jich dost chybí. Dnes někteří žáci dostali nové lístečky (ztratili ty původní). Pokud rodiče nesouhlasí, sdělte, že nesouhlasí. Závěr z naší třídy musíme odevzdat vedení školy co nejdříve.   Děkuji. 

V pondělí - 25.9. odevzdejte souhlasy (popř.nesouhlasy) s informacemi na webu školy. Kdo bude nepřítomen, přinese až přijde.

GO kurz - přeplatek

Z GO kurzu nám něco málo zbylo (přesně ještě nevím). Nechala bych peníze ve třídním fondu. Zaplatíme z toho další akce (kino, divadlo atd.). Až budu vědět, napíši sem přesné vyúčtování.

Pokud by někdo nesouhlasil a chtěl by peníze vrátit, napište mail, sms nebo zavolejte. 

 

Upozornění - Kontakty

V odkazu "Kontakty" nově naleznete seznam vyučujících, jejich e-mailové adresy a předmět, který v naší třídě vyučují.

        V případě potřeby nás kontaktujte. Výsledek obrázku pro email

 

 

 

!!! Na GO kurz s sebou vzít kopii kartičky zdravotní pojišťovny - nebo přímo kartičku !!!

 

Informace na webu

Dnes, tj. 15.9.2017, žáci dostanou domů k podpisu souhlas, že informace o změnách ve výuce na webových stránkách jsou dostačující. Pokud souhlasíte, podepište. V opačném případě nepodepisujte, žák si pak změny napíše do ŽK a Vy mu změnu vždy podepíšete (pokud by neměl podepsané, musel by zůstat ve škole). Návratku pošlete po dítěti zpět, ale až po GO kurzu, tj. čtvrtek, pátek (21.-22.9.) 

Moc děkuji.

   

 

 

První školní týden

​Náš první týden ve škole máme za sebou. Něco se nám podařilo a na něčem musíme ještě zapracovat. Ale žádný učený z nebe nespadl. devil 

Milí žáčci, chtěla bych vás vyzvat k tomu, aby se z nás stala dobrá parta, která si pomáhá. Přála bych si, abyste také pochopili, že se vám my učitelé chceme stát průvodci, kteří vám ukáží to nejdůležitější a nejzajímavější z daného předmětu. Tím vám ulehčíme práci a ušetříme čas...jako když jste na prohlídce hradu či zámku. wink

Milí rodiče, pokud byste cokoli potřebovali, vyskytl by se nějaký problém, něco by Vás zajímalo apod., neváhejte se na mě hned obrátit. 

 

 

  

 

 

 

 

 


Přidáno 9. 9. 2017, autor: Helena Kahounová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Základní škola Humpolec
Hálkova 591
396 01 Humpolec
Česká republika
IČ: 70504539

Datová schránka: 8pimmt6

Ředitel
Mgr. Tomáš Jůzl 
telefon: +420 565 532 159
mobil: +420 777 742 529
e-mail: reditel.halkova@zshumpolec.cz

Zástupce ředitele pro 1. stupeň
Mgr. Jana Maršíková
telefon: +420 565 536 520
mobil: + 420 777 658 522
e-mail: zastupce2.halkova@zshumpolec.cz

 

Zástupce ředitele pro 2. stupeň
Mgr.Jana Kutišová
telefon: +420 565 536 520
mobil: + 420 777 742 532
e-mail: zastupce.halkova@zshumpolec.cz

 

Zástupce ředitele pro inkluzi
Mgr. Helena Kahounová
telefon: +420 565 536 520
mobil: + 420 776 866 967 
e-mail: kahounova.helena@zshumpolec.cz

 

Školní kancelář

Zástupce ředitele pro ekonomiku
Dana Maršálová

Hospodářka školy
Helena Altová
telefon: +420 565 536 520

Školní družina
Bc. Ingrid Červená
telefon: +420 565 533 324
mobil: +420 777 742 557
e-mail: druzina@zshumpolec.cz

Školní jídelna
Dana Říhová
telefon: +420 565 533 230