Logo školy
Znak města

Nepovinné předměty

Přehled nepovinných předmětů na 1. stupni 2018-2019

Název předmětu

Žáci

Termín

Sportovní aktivity:

Míčové hry

Horká Věra, Altová Helena

 

Kopaná

1. – 2. ročník - Krčálová Soňa

3. – 5. ročník – Jůzl Tomáš

 

1. – 3. ročník

 

 

1. – 5. ročník

V. Horká – pondělí – 13,30 – 14,30

H. Altová – středa  - 13,30 – 14,30

 

 

Krčálová – pondělí – 14,00 – 15,00        

Jůzl – úterý – 13,45 – 14,45

Vybíjená -  Točík Vladimír

4. – 6. ročník

Úterý – 7.10 – 7,55

Šachy -  Zachová Kamila

1. – 6. ročník

Úterý – 14,00 – 15,00

Náboženství 

1. – 9. ročník

 

Florbal - Bernardová Radka

3. – 5. ročník

Středa – 7,10 – 7,55

Středa – 13,15 – 14,15

Konverzace v Aj

2. roč. – Bernardová Radka

3. roč. – Kampová Nikola

4. roč. – Jarošová Iva

5. roč. – Váňová Monika

2. - 5. ročník

Čtvrtek – 13,30 – 14,15

Pěvecký sbor

Kuchařová Alžběta, Horká Veronika

1. – 5. ročník

Úterý – 13,30 – 14,15

Přírodovědný seminář

Kutišová Jana

4. - 5. ročník

Pondělí – 13,40 – 14,40

Finanční gramotnost

Fikarová Nikola, Chadim Daniel

4. – 9. ročník

Středa – 14,00 – 15,00

Historický kroužek

Nermutová Kateřina

4. – 6. ročník

Středa – 13,30 – 14,15

Tvořílek (výtvarné a rukodělné činnosti)

Včelová Tereza

1. – 5. ročník

Pondělí – 13,30 – 15,00

Zájmová matematika

Jůzl Tomáš

2. – 5. ročník

2., 3. ročník – úterý - 7,10 – 7,55

4., 5. ročník – čtvrtek - 7,10 – 7,55

 

Přehled nepovinných předmětů na 2. stupni 2018-2019

Název předmětu

Žáci

Termín

Konverzace v německé jazyce

Bartošová Zdena

6. – 9. ročník

Pondělí – 14,00 – 14,30

Školní časopis

Kahounová Helena, Nermutová Kat.

6. – 9. ročník

Pátek – 14,00 – 16,00 (jednou za 14 dní)

Basketbal

Bílek Jiří, Jírová E.

6. – 9. ročník

Pátek – 7,10 – 7,55

Náboženství

Arnotová

1. – 9. ročník

Pondělí – 14,15 – 15,00

Finanční gramotnost

Fikarová Nikola, Chadim Daniel

4. – 9. ročník

Středa – 14,00 – 15,00

Historický kroužek

Nermutová Kateřina

4. – 6. ročník

Středa – 13,30 – 14,15

Florbal (zájmový útvar)

Svobodová Iva

6. – 9. ročník

Čtvrtek – 14,00 – 15,00 (pouze dívky)

Vytváření projektů (zájmový útvar)

Krčilová Ivona, Kahounová Helena

6. – 9. ročník

Středa – 14,00 – 15,00

 

 

 


Přidáno 21. 11. 2018, autor: Marie Pospíchalová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Základní škola Humpolec
Hálkova 591
396 01 Humpolec
Česká republika
IČ: 70504539

Datová schránka: 8pimmt6

Ředitel
Mgr. Václav Strnad 
telefon: +420 565 532 159
mobil: +420 777 742 527
e-mail: reditel.halkova@zshumpolec.cz

Zástupce ředitele pro 1. stupeň
Mgr. Tomáš Jůzl
telefon: +420 565 536 520
mobil: +420 777 742 529
e-mail: zastupce2.halkova@zshumpolec.cz

 

Zástupce ředitele pro 2. stupeň
Mgr.Jana Kutišová
telefon: +420 565 536 520
mobil: + 420 777 742 532
e-mail: zastupce.halkova@zshumpolec.cz

 

Zástupce ředitele pro inkluzi
Mgr. Helena Kahounová
telefon: +420 565 536 520
mobil: + 420 776 866 967 
e-mail: kahounova.helena@zshumpolec.cz

 

Školní kancelář

Zástupce ředitele pro ekonomiku
Dana Maršálová

Hospodářka školy
Helena Altová
telefon: +420 565 536 520

Školní družina
Bc. Ingrid Červená
telefon: +420 565 533 324
mobil: +420 777 742 557
e-mail: druzina@zshumpolec.cz

Školní jídelna
Dana Říhová
telefon: +420 565 533 230